Mind a(z) 6 találat megjelenítve

• olvasási nehézség kezelése

Betűszelídítő a b-d betűtévesztés korrigálására

MK-0791

64 oldal

A Betűszelídítő feladatgyűjtemény az olvasási problémák megelőzésében vagy a már kialakult nehézség mérséklésében segítheti az alsó tagozatos gyermekek fejlődését. A feladatoknál alkalmazott betűtípus kifejezetten olvasási nehézséggel vagy diszlexiával küzdő tanulók számára készült. A feladattípusok fokozatosan nehezedő szóanyaggal, játékos kihívásokkal és részképességek mozgósításával segítik a komplex fejlesztést. A három, egyenként 45 feladatot tartalmazó rész bőséges feladatanyagot kínál otthoni gyakorláshoz és iskolai felzárkóztatáshoz, differenciáláshoz egyaránt.

Kosárba teszem
  • Betűszelídítő a gy-ny betűtévesztés korrigálására

MK-0793

Gionné Kertész Julianna